Start Sitemap ThyssenKrupp AG ThyssenKrupp Elevator
  Meny   Selskapet   Jobb   Multimedia   Nyheter
     Rulletrapper/Rullefortau
  Rulletrapper
  Rullefortau
  Tilleggsutstyr
  Prosjektering
  Modernisering
  Service
  Referanseanlegg
  Produktbrosjyrer
  10 gode grunner
  Kontakt oss
   
   
                         
Kontakt personer

Rulletrapper/Rullefortau

thyssenkrupp Rulletrapper a/s
Postboks 6877 - Rodeløkka
N-0504 Oslo

 

Org.nr 947218476

 

Besøksadresse:
Brobekkveien 38

Telefon: +47 21979700
E-mail:
rulletrapper@tkr.no

 

 

Torbjørn Endrerud
Daglig leder
thyssenkrupp Rulletrapper 
Telefon: +47 21979710
Mobiltelefon: +47 95986150
torbjorn.endrerud@thyssenkrupp.com

     
                   
 

Lise Bull
Regnskap/Systemansvarlig
Telefon: +47 21979720
Mobiltelefon: +47 90029694
lise.bull@thyssenkrupp.com

     
       
                       
      Malin Walseth
Regnskapsmedarbeider
Telefon: +47 21979721
Mobiltelefon: +47 90680645
malin.walseth@thyssenkrupp.com
     
       
                     
    Phillip C. Engel
Nysalg sjef
Systemkoordinator
Telefon: +47 21979711
Mobiltelefon: +47 95986153

phillip.engel@thyssenkrupp.com
     
                     
    Tom Helin
Prosjektselger Nysalg 
Telefon: +47 21979712
Mobiltelefon: +47 95986131

tom.helin@thyssenkrupp.com
     
                     
    Jack Ingebrigtsen
Teknisk sjef
Montasjeansvarlig
Telefon: +47 21979715
Mobiltelefon: +47 95986122
jack.ingebrigtsen@thyssenkrupp.com
     
                     
    Øivind I Larald
Ettermarked sjef
Telefon: +47 21979718
Mobil: +47 91901424 
oivind.larald@thyssenkrupp.com
     
                     
   

Per Lødøen 
Projektselger
Ettermarked
Telefon: +47 21979724
Mobiltelefon: +47 95986100

per.lodoen@thyssenkrupp.com

     
                     
  Siv Pettersson
Markedsansvarlig
Telefon: +47 21979727
Mobiltelefon: +47 95986151

siv.pettersson@thyssenkrupp.com
       
                     
  Terje Kaspersen
Lager og logistikk
Telefon: +47 21979716
Mobiltelefon: +47 95986137

terje.kaspersen@thyssenkrupp.com
       
                     
  Henrik Midtskog
Avdelingsleder trinnrens
Telefon: +47 21979726
Mobiltelefon: +47 95986155

henrik.midtskog@thyssenkrupp.com
       
                     
  Nina Johansen
Resepsjonist
Telefon: +47 21979700

nina.johansen@thyssenkrupp.com
       
                     
       
Copyright © 2018 by thyssenkrupp Rulletrapper
 
Meny  Selskapet  Jobb  Multimedia  Nyheter  |
Home Bookmark E-mail page Search Sitemap Printpage Top
Copyright © ThyssenKrupp Elevator Norway 2003-2018 | Imprint/Disclaimer
Key Last update: 23.06.2017
bg_start.jpg